ماشین MVM 110

ام وی ام یدک » مقالات » ماشین MVM 110

0 / 5. 0

۲ دقیقه
ماشین MVM 110

ماشین MVM 110

آنچه می خوانید...

ام وی ام 110

این خودرو شهری یک خودروی کاملا ایده آل است که دارای طراحی مدرن و پویایی است و جذابیت خاصی دارد. یکی از ویژگی های بارز این ماشین بال عقب آن است که طبق اصول اولیه ی آیرودینامیک ساخته شده و باعث بهبود پایداری خودرو در سرعت های بالا خواهد شد.
طراحی داخلی خودرو بسیار جذاب و دلباز است و با طراحی اصولی که دارد فضایی راحت را ایجاد کرده است و کلاس بدنه ی آن هاچ بک است.
کارخانه ی تولید کننده ی این خودرو چری است و در کشورهای ایران و چین تولید می شود. همچنین شرکت گارانتی و خدمات دهنده ی آن مدیران خودرو می باشد.

عملکرد ماشین MVM 110

در واقع می توان گفت این خودرو یک خودروی کم مصرف و کاملا اقتصادی است  که دارای امکانات ایمنی و رفاهی مناسبی است. مصرف سوخت این ماشین پایین بوده و دارای استهلاک کم می باشد.
اگر بخواهیم یکی از مزیت های این ماشین را برای شما بازگو نماییم می توانیم به موتورهای 800 که قدرت 51 دارد و همچنین موتور 110 که دارای قدرت 68 است اشاره نماییم. این قدرت ایده آل با مصرف سوخت پایین یکی از ویژگی های بارز این خودرو است.

ماشین MVM 110
ایمنی خودروری MVM110

این خودرو دارای امنیت بالایی است و با دارا بودن یک کلاف تقویتی دور اطاق و سپرهای ضربه گیر توانسته ضریب ایمنی داخل خودرو را افزایش دهد.
همچنین این خودرو دارای 2 ایربگ و سیستم ترمز ABS می باشد که همین امر باعث افزایش امنیت آن شده است.

مشخصات فنی خودروی MVM110

مشخصات فنی MVMمشخصات فنی ام وی اممشخصات فنی ماشین

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =