ایربگ ام وی ام

ام وی ام یدک » ماشین MVM » ایربگ ام وی ام

0 / 5. 0

۲ دقیقه
ایربگ-ام-وی-ام

ایربگ ام وی ام

آنچه می خوانید...

ایربگ یا کیسه هوا  چیست؟

کیسه هوا یا ایربگ وسیله ای برای ایجاد ایمنی در برخی از خودروها از جمله ام وی ام می باشد که عملکرد ایربگ ام وی ام آن به صورتی می باشد که هنگام تصادف یا برخورد خحودرو با مانعی ایربپگ پر از  هوا می شود و به شکل بالشتی میان سرنشین و بدنه جلوی او قرار می گیرد که تاثیر بسزایی در حفظ جان و سلامت سرنشینان خودرد دارد. خوشبختانه در حال حاضر تکنولوژی در صنعت خودرو در حال پیشرفت است و سبب می شود سرعت عملکرد ایربگ خودرو به میزان زیادی افزایش یابد. علاوه بر آن  هنگام برخورد خودرو با مانع کمربند کمربند نیز سفت تر می شود که می تواند سبب شود ضربه کمتری به سرنشینان جلویی وارد شود.

طرز کار ایربگ ام وی ام چگونه می باشد؟

در اغلب خودروها دو سنسور در قسمت جلوی آنها قرار گرفته است که توسط سیمی به کنترل کننده مرکزی متصل شده اند. هنگامی که ضربه ای شدید و ناگهانی به خودرو وارد می شود یکی از این سنسورها روشن شده و به این کنترل کننده هشدار مربوطه را می دهد. سپس این کنترل کننده جریان مدار مورد نیاز را برای سوزاندن سوخت ایربگ راه اندازی می کند. بخار حاصل از این عمل سبب پر شدن کیسه هوا یا ایربگ می شود و همزمان کمربند ایمنی با سفت تر شده سرنشین را محکم به صندلی چسبانده و از پرت شدن او جلوگیری می کند.

ایربگ-ام-وی-ام
ایربگ-ام-وی-ام

مزایای ایربگ ام وی ام

همانطور که توضیح دادیم ایربگ با عملکرد سریع خود می تواند از برخورد یا پرت شدن سرنشین جلو به بدنه جلوی خودرو جلوگیری کند و جان بسیاری از افراد را از مرگ حتمی نجات دهد. خوشبختانه عملکرد ایربگ های موجود در بازار روز به روز در حال کامل شدن هستند به طوری که ایربگ هایی ساخته شده اند که قابلیت تنظیم فشار با توجه به شدت تصادف را دارا هستند.

نمایندگی لوازم یدکی ام وی ام در تهران انواع لوازم یدکی ام وی ام را برای شما عزیزان در اختیار دارد که برای تهیه آنها می توانید با شماره های مندرج در سایت لوازم یدکی ام وی ام تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =