مکمل های سوخت و فواید آن

 مکمل های سوخت و فواید آن

مکمل های سوخت جزء فراورده ها و محصولات نفتی می باشند که تقریبا در همه جایگاه های سوخت کشور وجود دارند و برای موتورهای بنزینی و دیزلی می باشد که احتمالا شما هم زیاد به گوش تان خورده که  شنیده باشید که مکمل سوخت کارایی خودرو را افزایش می دهد  یا مصرف سوخت بهینه تر انجام می پذیرد و در زمان مراجعه به تعمیرگاه و پمپ بنزین زیاد استفاده از مکمل بنزین به شما زیاد پیشنهاد شده است. به طور کلی درمورد فایده ها و ضررهای  مکمل های سوخت حرف و حدیث های زیادی وجود دارد و ما در این مقاله قصد داریم شما را با عملکرد این مواد آشنا نماییم.

باید این موضوع را در نظر بگیرید مکمل های سوخت توسط شرکت هایی که تابحال نامی از آنها به گوشمان نخورده است ممکن است تولید و عرضه گردد و شما با استفاده از برخی از مکمل های  سوخت شاهد هیچگونه از این مزایا نباشد  و فقط هزینه ای اضافه را متحمل شده اید.

 

به طور کلی  هر وسیله مصرف کننده سوخت های مشتق از نفت از خودرو های صنعتی گرفته تا سیستم های صنعتی و موتورهای چند سیلندری می تواند از مکمل  سوخت مختص به خود بهره گیرند.

 مکمل-های-سوخت-و-فواید-آن

مکمل-های-سوخت-و-فواید-آن

فواید اصلی مکمل های سوخت

  • مکمل های سوخت برای خودروهای نو که کارایی چندانی ندارد اما برای خودروهای قدیمی و یا اتومبیل‌هایی که کارکرد بالایی دارند مناسب می باشد زیرا باعث تمیز کردن سیستم سوخت‌رسانی می شود.
  • با توجه به تغییر تکنولوژی اتومبیل‌ها در سال‌های اخیر تولید کنندگان مکمل های سوخت نیز مواد مورد استفاده در مکمل ها را تغییر دادند تا بتواند برای مصرف کنندگان مفید واقع شود.
  • مکمل سوخت می تواند برای جلوگیری از یخ زدن گازوئیل در سرما مفید باشد تا از بسته شدن راه های سیستم سوخت رسانی جلوگیری کند.
  • این مکمل ها می توانند خودرویی که مدت زمان زیادی خاموش بوده اند و سیستم سوخت‌رسانی آن ها رسوب گرفته شده است را روان تر کنند.

شما عزیزان برای تهیه  مکمل های سوخت خودرو ام وی ام می توانید به نمایندگی لوازم یدکی ام وی ام در تهران تماس حاصل فرمایید.